FURNITURE / Tables / Serving table 8225358
nr 822 5358
SERVING TABLE
1930s, length: 83, wear.
1930-tal, längd: 83
Condition: slitage
400
SEK 250
Monday April 29 2013
at 19:14:09
150 kr
200 kr